Opravy a servis

Provádíme odborný pozáruční servis herních konzolí značek: Sony, Microsoft, Nintendo, Sega a jejich příslušenství, včetně profesionálních oprav poškrábaných a nefunkčních CD a DVD. To vše s dlouholetou praxí.

Opravy přijímáme po telefonické (e-mailové) dohodě osobně či prostřednictvím České pošty či kurýra. Pokud budete posílat opravu poštou, nemusíte předem telefonovat, ale nezapomeňte do zásilky vložit lístek se svým telefonním číslem a stručným popisem závady. Konzole posílejte bez příslušenství na adresu:

PlayService, Kollárova 90/24, 250 88 Čelákovice.

Ve většině případů je možné okamžité zjištění závady, včetně sdělení předběžné ceny za opravu. Neúčtujeme žádné poplatky za diagnostiku a to ani v případě následného odmítnutí opravy zákazníkem. Váš přístroj podrobíme kompletnímu testu, který odhalí veškeré závady. Většinu náhradních dílů máme skladem, takže je možné bez zbytečných průtahů ihned opravovat, po předchozí domluvě a při nižší komplikovanosti opravy i na počkání či v tentýž den. Prodáváme nové i renovované náhradní díly za nízké ceny a u velkého množství z nich je jejich montáž zdarma. Poskytujeme slevy na náhradní díly pro obchodní partnery. Sleva u výměny více dílů v jedné opravě je pro koncové zákazníky samozřejmostí. Již mnoho let poskytujeme smluvní servis pro další prodejce, pro které nabízíme zajímavé množstevní slevy a marže.

Pro veškerý servis máme dostatečné zázemí vybavené moderními a kvalitními přístroji. Opravy a diagnostiku provádí kvalifikovaný technik s dlouholetou praxí přímo v provozovně, což je pro zákazníka časová úspora.

 

Opravy a repasování laseru:

Výměny zničené cívkové části laseru a řídícího obvodu chodu laseru (po přehrávání poškrábaných, znečištěných, či jinak poškozených a nekvalitních disků), výměny celých laserových jednotek, pouze jednotek s laserovou diodou, výměny optik včetně spodní čočky a lámacího sklíčka (bez cívkové části). Kompletní odborné čištění optiky (většina laserů je po tomto čištění opět schopna načítat veškeré disky). Upozornění: nikdy se nepokoušejte (pokud nemáte zkušenosti) o domácí čištění laserové optiky, většinou naděláte více škody než užitku. Taktéž nepoužívejte čistící CD, varianta „na sucho“ vám nepomůže, protože nevyčistí spodní čočku laseru, ani lámací sklíčka. Varianta „na mokro“ také ne a ještě ke všemu poruší ochrannou vrstvu na vrchní čočce a poté je nutné vyměnit celou vrchní cívkovou část laseru.

 

Opravy ostatních částí herních konzolí:

Opravy základních desek po neodborném zásahu, výměny SMD, mini SMD obvodů a součástek, výměny napájecích zdrojů, slotů pro ovladače, páskových vodičů, „resetovacích“ tlačítek a dalších spínačů, pojistek mechaniky, laseru, napájení desky, ventilátoru a dalších pojistek, řídících obvodů mechaniky, BIOS obvodů, ventilátorů, motorů, šnekového pohonu laseru a dalších částí mechanik, čištění a seřízení mechaniky (včetně vycentrování po pádu), výměny zdrojů, krytů a další.

 

Nejběžnější opravy na počkání:

Opravy poškrábaných CD a DVD (99% disků lze renovovat a plně je zprovoznit). Opravit lze jakýkoliv disk o průměru 8 nebo 12cm (CD a DVD hry pro herní konzole a PC, DVD filmy, Audio CD, CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD-RW, DVD-9, BLU-RAY, atd. Disponujeme špičkovým americkým přístrojem na opravu disků, nabízíme nízké ceny za opravy a nejen DVD půjčovnám možnost množstevních slev. I větší množství disků opravíme vždy nejpozději do druhého dne, menší množství na počkání.

Výměny pojistek mechaniky, laseru, napájení desky, ventilátoru a dalších pojistek. Kompletní čištění optiky a výměny celé laserové jednotky. Výměny ventilátorů, motorů, šnekového pohonu laseru a dalších částí mechanik, čištění a seřízení mechaniky (včetně vycentrování po pádu). Výměny zdrojů, krytů a další.

KONTAKTY NA FIRMU PLAYSERVICE:

Mobilní telefon: 723 000 044

e-mail: playservice@seznam.cz

web: http//www.playservice.cz